
Men's Rideau Down Jacket Grey Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 341541 |
Original: $213.15
-65%$213.15
$74.60More Images







Men's Rideau Down Jacket Grey Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 341541 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 341541 |
























