🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Rove Hoodie Blue Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Blue |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 65cm |
| Pit To Pit | 70cm |
| Comments | RRP £295 |
| SKU | 364415 |
$266.44
Men's Rove Hoodie Blue Size M—
$266.44
More Images








Men's Rove Hoodie Blue Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Blue |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 65cm |
| Pit To Pit | 70cm |
| Comments | RRP £295 |
| SKU | 364415 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Blue |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 65cm |
| Pit To Pit | 70cm |
| Comments | RRP £295 |
| SKU | 364415 |
























