🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Wyndham Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 341146 |
$646.13
Men's Wyndham Down Jacket Black Size S—
$646.13
More Images







Men's Wyndham Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 341146 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 341146 |
























