
Men's Wyndham Parka Down Jacket Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| Comments | Light discolouration to cuffs |
| SKU | 363629 |
Original: $519.57
-65%$519.57
$181.85More Images








Men's Wyndham Parka Down Jacket Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| Comments | Light discolouration to cuffs |
| SKU | 363629 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| Comments | Light discolouration to cuffs |
| SKU | 363629 |
























