
Men's Wyndham Parka Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Light wear to arm and light marks, please see last image. |
| SKU | 368894 |
Original: $432.97
-65%$432.97
$151.54More Images









Men's Wyndham Parka Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Light wear to arm and light marks, please see last image. |
| SKU | 368894 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Light wear to arm and light marks, please see last image. |
| SKU | 368894 |
























