
Men's Wyndham Parka Down Jacket Charcoal Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Charcoal |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 361959 |
Original: $732.72
-65%$732.72
$256.45More Images








Men's Wyndham Parka Down Jacket Charcoal Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Charcoal |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 361959 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Charcoal |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 361959 |
























