
Men's Wyndham Parka Down Jacket Grey Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 345967 |
Original: $726.06
-65%$726.06
$254.12More Images







Men's Wyndham Parka Down Jacket Grey Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 345967 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 345967 |
























