🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Alliston Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| Comments | Small hole just under the right pocket. |
| SKU | 341135 |
$299.75
Women's Alliston Down Jacket Black Size S—
$299.75
More Images








Women's Alliston Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| Comments | Small hole just under the right pocket. |
| SKU | 341135 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| Comments | Small hole just under the right pocket. |
| SKU | 341135 |
























