
Women's Camp Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 323856 |
Original: $173.19
-65%$173.19
$60.62More Images






Women's Camp Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 323856 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 323856 |
























