
Women's Chelsea Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 336748 |
Original: $299.75
-65%$299.75
$104.91More Images









Women's Chelsea Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 336748 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 336748 |
























