🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Chelsea Parka Down Jacket Navy Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 368266 |
$123.56
Original: $353.04
-65%Women's Chelsea Parka Down Jacket Navy Size XS—
$353.04
$123.56More Images








Women's Chelsea Parka Down Jacket Navy Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 368266 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 368266 |
























