
Women's Chilliwack Bomber Down Jacket Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 366887 |
Original: $213.15
-65%$213.15
$74.60More Images










Women's Chilliwack Bomber Down Jacket Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 366887 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 366887 |
























