
Women's Chilliwack Bomber Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 335137 |
Original: $193.17
-65%$193.17
$67.61More Images








Women's Chilliwack Bomber Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 335137 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 335137 |
























