
Women's Chilliwack Bomber Down Jacket Grey Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 62.5cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 51.5cm |
| Comments | Multiple holes down the sleeve seams and on the cuffs. |
| SKU | 351245 |
Original: $126.56
-65%$126.56
$44.30More Images













Women's Chilliwack Bomber Down Jacket Grey Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 62.5cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 51.5cm |
| Comments | Multiple holes down the sleeve seams and on the cuffs. |
| SKU | 351245 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 62.5cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 51.5cm |
| Comments | Multiple holes down the sleeve seams and on the cuffs. |
| SKU | 351245 |
























