
Women's Chilliwack Down Jacket Beige Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Beige |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 342796 |
Original: $313.07
-65%$313.07
$109.57More Images








Women's Chilliwack Down Jacket Beige Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Beige |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 342796 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Beige |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 342796 |
























