🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Cypress Gilet Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 343541 |
$246.46
Women's Cypress Gilet Black Size S—
$246.46
More Images








Women's Cypress Gilet Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 343541 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 343541 |
























