
Women's Cypress Puffer Vest Gilet Grey Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 361109 |
Original: $259.78
-65%$259.78
$90.92More Images










Women's Cypress Puffer Vest Gilet Grey Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 361109 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 361109 |
























