🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Freestyle Gilet Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 370514 |
$432.97
Women's Freestyle Gilet Black Size M—
$432.97
More Images







Women's Freestyle Gilet Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 370514 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 370514 |
























