
Women's Freestyle Gilet Black Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 362612 |
Original: $299.75
-65%$299.75
$104.91More Images







Women's Freestyle Gilet Black Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 362612 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 362612 |
























