
Women's Freestyle Gilet Blue Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| Comments | Light marks on the item. |
| SKU | 335655 |
Original: $153.21
-65%$153.21
$53.62More Images








Women's Freestyle Gilet Blue Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| Comments | Light marks on the item. |
| SKU | 335655 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| Comments | Light marks on the item. |
| SKU | 335655 |
























