
Women's Freestyle Gilet White Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | White |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 336913 |
Original: $193.17
-65%$193.17
$67.61More Images







Women's Freestyle Gilet White Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | White |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 336913 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | White |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 336913 |
























