
Women's Hanley Jacket Navy Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 56cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 365711 |
Original: $266.44
-65%$266.44
$93.25More Images







Women's Hanley Jacket Navy Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 56cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 365711 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 56cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 365711 |
























