🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Hooded V-Neck Wool Cashmere Jacket Navy Size IT 40 / UK 8
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 40 / UK 8 |
| Material | Cashmere |
| Colour | Navy |
| Length | 85cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| SKU | 362366 |
$207.49
Original: $592.84
-65%Women's Hooded V-Neck Wool Cashmere Jacket Navy Size IT 40 / UK 8—
$592.84
$207.49More Images







Women's Hooded V-Neck Wool Cashmere Jacket Navy Size IT 40 / UK 8
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 40 / UK 8 |
| Material | Cashmere |
| Colour | Navy |
| Length | 85cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| SKU | 362366 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Bottega Veneta |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 40 / UK 8 |
| Material | Cashmere |
| Colour | Navy |
| Length | 85cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| SKU | 362366 |
























