
Women's Hybridge Jacket Black Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 55cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| Comments | Tiny material pulls on the front and missing the end of the drawstring. |
| SKU | 327504 |
Original: $213.15
-65%$213.15
$74.60More Images










Women's Hybridge Jacket Black Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 55cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| Comments | Tiny material pulls on the front and missing the end of the drawstring. |
| SKU | 327504 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 55cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| Comments | Tiny material pulls on the front and missing the end of the drawstring. |
| SKU | 327504 |
























