
Women's Kensington Parka Down Jacket Grey Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 88cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 365089 |
Original: $386.34
-65%$386.34
$135.22More Images









Women's Kensington Parka Down Jacket Grey Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 88cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 365089 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 88cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 365089 |
























