🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Lorette Down Jacket Black Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 82cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| Comments | Tiny pin hole to the right sleeve seam and light wear to the cuffs. |
| SKU | 364685 |
$386.34
Women's Lorette Down Jacket Black Size XS—
$386.34
More Images











Women's Lorette Down Jacket Black Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 82cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| Comments | Tiny pin hole to the right sleeve seam and light wear to the cuffs. |
| SKU | 364685 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 82cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| Comments | Tiny pin hole to the right sleeve seam and light wear to the cuffs. |
| SKU | 364685 |
























