🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Montgomery Camo Down Jacket Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 329246 |
$65.28
Original: $186.51
-65%Women's Montgomery Camo Down Jacket Black Size M—
$186.51
$65.28More Images







Women's Montgomery Camo Down Jacket Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 329246 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 329246 |
























