đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Rayla Hooded Gilet White Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | White |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| Comments | Light marks could benefit from a dry clean, please see last images. |
| SKU | 366265 |
$299.75
Women's Rayla Hooded Gilet White Size L—
$299.75
More Images










Women's Rayla Hooded Gilet White Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | White |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| Comments | Light marks could benefit from a dry clean, please see last images. |
| SKU | 366265 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | White |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| Comments | Light marks could benefit from a dry clean, please see last images. |
| SKU | 366265 |
























