
Women's Rossclair Down Jacket Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 83cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 356810 |
Original: $452.95
-65%$452.95
$158.53More Images












Women's Rossclair Down Jacket Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 83cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 356810 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 83cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 356810 |
























