
Women's Sabine Jacket Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 89cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 371539 |
Original: $226.48
-65%$226.48
$79.27More Images








Women's Sabine Jacket Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 89cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 371539 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 89cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 371539 |
























