🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Shelburne Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 85cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 341517 |
$139.88
Original: $399.67
-65%Women's Shelburne Down Jacket Black Size S—
$399.67
$139.88More Images







Women's Shelburne Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 85cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 341517 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 85cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 341517 |
























