🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Sinclair Windbreaker Salmon Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Salmon |
| Length | 55cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 355590 |
$199.83
Women's Sinclair Windbreaker Salmon Size XS—
$199.83
More Images










Women's Sinclair Windbreaker Salmon Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Salmon |
| Length | 55cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 355590 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Salmon |
| Length | 55cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 355590 |
























