🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Trillium Parka Down Jacket Grey Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 342697 |
$306.41
Women's Trillium Parka Down Jacket Grey Size S—
$306.41
More Images








Women's Trillium Parka Down Jacket Grey Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 342697 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 342697 |
























